close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

تزویج با این شرایط آینده تان را تباه می کند

تزویج با این شرایط آینده تان را تباه می کند


خطرهای ناشی از ازدواج اینترنتی

در جهان جدید و پرسرعت درحال حاضر ، برخـی از اشخـاص از طریق اینترنت، سایت ها و شبکه های اجتماعی همسـر یابی، شریک زندگـی خود را جست و جو می نمایند و تمایـل دارند در اندک وقتی به یار محبوب خود برسند. این نوع آشنایی، خیلی راحـت می باشد ولی آیا می توان با این شیوه به عشق واقعی و با دوام دست یافت و آیا ازدواج هایی که بر پایه آشنایی اینترنتی و از طریق سایت ها و شبکه های اجتماعی همسـریابی انجام می شود ، پایدار خواهد بود؟ برای رسیدن به جـواب معقول می بایست معنی عشق واقعی و عمیق و ضمناً زندگـی پایدار میـان خانم و آقـا را ارزیـابـی نمود و اینکه آیا در قرارهای اینترنتی چنین مهر و محبتی پیدا خواهد شد؟

دلیـل رونق ازدواج اینترنتی

یکـی از عـلت ها رایـج شدن ازدواج های اینترنتی این می باشد که شیوه معرفی سنتی که گذشته کسانی ، خانواده های دختر و پسر را به همدیـگر معرفی می نمودنـد ، خیلی کم شده است. در شهرهای کوچک تاکنـون این شیوه رونق دارد ولی در شهرهای بزرگ این اتفاق کمتر می افتد. بعضـی متخصصین هم دلیـل بیشتر شدن علاقه به آشنایی اینترنتی را سرعت موجود در جهان درحال حاضر می دانند. در واقع ، سرعت فضای مجازی و سایبری خیلی زیـادتر از فضای واقعی می باشد و انسان درحال حاضر ، سریع با قرار گرفتن در مقابل سیل دائمی از اتفاقات در اجتماع سایبری معتاد می گـردد و از اینکه برای کار و کار زندگـی زمان بگذارد، بیزار می باشد. وی که به دنبال تغییرات با سرعت زیاد می باشد، حتی دوستی و مهر و محبت و همسـر آینده خود را هم می خواهد از طریق اینترنت و در کوتاه ترین وقـت ممکن پیدا نماید ولی متاسفانه فراموش نمـوده برای دارا بودن عشق و علاقه عمیق به شخصی که قرار می باشد شریک و همدم زندگـی اش شود، به زمان و وقتی ضـروری نیاز دارد.

ارزیابی دو وعده سایت ها و شبکه های همسـریابی

هر فردی برای گزینش همسـر مناسب می بایست روی خصوصیات شخصیتی و ارزش های شخـص مورد نظـر متمرکز گـردد و مناسب ترین شخـص را گزینش نماید . سایت های همسـر یابی به کاربران خود وعده دو اقدام با ارزش را می دهند: اول اینکه به اشخـاص کمک می نمایند تا موردهای بیشـتر برای گزینش داشته باشند و دوم این که ازدواج آنها زیاد و بادوام خواهد بود. دربـاره وعده اول، شکی نمی بـاشد که درست گفته اند. این سایت ها با تبلیغات و ترفندهایی که به کار گرفته می شود، خواهند توانـست تعداد بی شماری از اشخـاص جویای همسـر را به سمت خود جذب نمایند.

آیا شناختن اینترنتی امکان پذیر است؟

شخصی را که در اینترنت دیده می شود ، می توان به کوه یخی که در اقیانوس قرار دارد و فقط قسمتـی از آن خارج است، تشبیه نمود. ما تنها همـان بخـش کم را مشاهده می کنیم و بخـش های پایین آن از چشمان مخفی است؛ پس آشنایی اینترنتی برای گزینش همسـر کافی و جذاب نمی باشد. اشخـاص برای گزینش همسـر می بایست با همدیـگر آشنایی نزدیک داشته باشند و در عین حال، خانواده های همدیـگر را از نظـر مـوارد فرهنگی و روابط اقتصادی بشناسند و دو فرد ارزیـابـی نماینند که آیا از لحاظ خانوادگی با همدیـگر سنخیت دارند یا خیر. در غیر این صورت ازدواجشان موفق نخواهد بود.

خطرات شناخت‌های اینترنتی

دخترها و پسرها بطور معمول در فضای مجازی اطلاعات صحیحی در مـورد سن، وضعیت تحصیلی، شرایط خانوادگی و اقتصادی و این قبیل مسائـل به همدیـگر انتقال نمی دهند و بر حسب همین اطلاعات نادرست، ارتباطی کاملا مجازی و غیرواقعی برقرار می سازد. زمانی این رابطـه ادامه پیدا می نماید، وابستگی عاطفی میـان آنها ایجاد گـردد و بعد از به وجود آمدن وابستگی، اندک اندک به فکر آشنایی زیـادتر و در انتها ازدواج خواهند افتاد و در این شرایط، خانواده های خود را در جریـان قرار می دهند.


ن : farnaz
ت : دوشنبه 22 مرداد 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر