close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

همکاری مراکز چاپ و خیریه

همکاری مراکز چاپ و خیریه

در دنیای فعالیت های خیریه، جمع آوری کمک های نقدی، جزئی از کار است، اما برای این کار، این مرکز خیریه باید بین مردم شناخته شده باشد. می توان با کمک یک مرکز چاپ، محصولاتی برای شناساندن فعالیت خود به دیگران، فراهم کرد و از متخصصان مرکز، برای موفقیت در این امر خیر، مشاوره گرفت.

با اینکه استفاده از شبکه های اجتماعی در این کار بسیار تاثیرگذار است، بهتر است که در دنیای واقعی هم تبلیغاتی برای این کار انجام داد. مراکز چاپ می توانند مرحله به مرحله با شرکت ها همکاری کنند و محصولاتی چون چاپ پوستر، پرچم و محصولات دیگر را با کمترین بودجه آماده نمایند.

برای گزینش محصولاتی که برای شناساندن کارتان استفاده می کنید، باید آنهایی را انتخاب کنید که چندبار مصرف باشند. بنر ها می توانند گزینه ی خوبی باشند؛ زیرا هم داخل و هم بیرون، کاربرد دارند و بارها قابل استفاده اند. تیشرت هم می تواند محصول مناسبی باشد و می توان چندین بار، هم در حین رویدادها و هم روزهای دیگر، از آن استفاده کرد و با این کار، مردم هم با کار شما آشنا می شوند.

دادن پیام مستقیم هم راه ساده ای برای تبلیغات است و می توان حمایت مستقیم مردم را هم در قبال آن دریافت کرد. برای مثال، می توان با چاپ ساک دستی نام شرکت را بر روی کیسه های کاغذی چاپ کرد و آنها را به مردم داد و درخواست کرد که وسایل خراب نشدنی در آنها قرار دهند و در جایی مشخص تحویل دهند. این روش راحت و ساده ای برای دریافت کمک های مردم است.

گروه های خیریه، نقش حیاتی را در دنیای کنونی ایفا می می کنند ومی توانند با کمک مراکز چاپ، تاثیر بسزایی بر جامعه بگذارند.


ن : farnaz
ت : سه شنبه 22 بهمن 1398
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر